STUDIO AREA

JE INTERIÉROVÉ STUDIO, KTERÉ TVOŘÍ KOLEKTIV NEZÁVISLÝCH SPOLUPRACOVNÍKŮ Z OBLASTI ARCHITEKTURY, DESIGNU, PROJEKCE A REALIZACE INTERIÉRŮ. DĚLÁME TO CO NÁS BAVÍ TAK, ABY TO BAVILO I NAŠE KLIENTY A RÁDI NÁS DOPORUČOVALI DÁL.


POPTEJTE NÁS!

  • ING. ARCH. LUCIA MAJEROVÁ

  • +420 774 327 583

  • INFO@STUDIO-AREA.CZ

OD ROKU 2020 NEJSME FIXOVÁNI NA ŽÁDNOU KANCELÁŘ A POTKAT SE TAK MŮŽEME KDEKOLIV SI PŘEJETE.


NEZÁVAZNÁ SCHŮZKA

je druhým správným krokem k domluvě o spolupráci. Tím prvním je mail a zaslání stručného popisu vaší situace, dotazu či podkladů. Zavolejte anebo rovnou napište, reagujeme ASAP. info@studio-area.cz

BĚŽNÉ PRACOVNÍ SCHŮZKY

jsou v 80% nahrazeny ONLINE jednáním. Microsoft Teams aplikaci není nutné mít nainstalovanou a ve svém počítači nemusíte nic měnit. Je potřeba pouze být v předem dohodnutý čas u počítače a kliknout na link, který vám přijde do mailu. Šetříme váš i náš čas. Nemusíte se toho bát a kameru mít zapnutou taky nemusíte 🙂

NEVYHNUTNÉ OSOBNÍ SCHŮZKY

probíhají na stavbách, v prostorech plánovaných úprav a showroomech. Čas a místo si ideálně domluvíme alespoň 2 dny předem.


ONLINE KONZULTACE

Jedná se o samostatnou službu, aktivujete ji zasláním konkrétního dotazu na email online@studio-area.cz následně se spojíme a domluvíme čas a prípadně i doplnění informací.


FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Ing. arch. Lucia Majerová | IČ: 76109747 | neplátce DPH